Doğuş Metal'e  Hoşgeldiniz...

 
Doğuş Metal olarak 3. Kuşak hurdacıyız. 1980 yılında kurulan Doğuş Metal Ticaret, günümüze kadar büyüyerek, Doğuş Metal San. Tic. Ltd. Şti. olmuştur. Öncelikli amacımız doğaya, çevreye ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve bizden sonra gelecek kuşaklara daha temiz, daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Kaliteli hizmet ilkemizle, değerinde ve güncel fiyat politikamızla güvenilir iş ortağınız olmak temel hedefimizdir. Enerji tasarrufundan yola çıkan çalışma anlayışımız, şirketinize maddi kaynak tasarrufu olarak geri dönmektedir.
 
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız; müşterilerimizin sektöre dair her türlü taleplerine cevap vermektedir. Profesyonel ekiplerimizle depomuza getirilen hurdalar, kalitesine göre ayrıştırılıp geri dönüşümü yapılmaktadır. 
 
Ülkemizde, geri dönüşümü yaygınlaştırmak ve bilinçli toplum yetiştirmek için çalışmaktayız. İşimizi severek yapıyoruz. Çevreye, doğaya ve insana saygımız hiçbir zaman bitmeyecektir. Geçen yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeyle, sektöre yön veren kuruluşlar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.
Copyright ©2016 Doğuş Metal, All Rights Reserved. Düzenleme: Elitnet
free website
built with
kopage